Regulamin
 1. Regulamin :
 2. 1. Autentyczność oferowanych przedmiotów jest gwarantowana, chyba że w opisie zaznaczono inaczej.
 3. 2. Jeśli zakupiony przedmiot nie spełni oczekiwań kupującego, można dokonać jego zwrotu w ciągu 10 dni, licząc od dnia wysłania przez nas przesyłki. Podstawą do przyjęcia zwrotu jest paragon bądź faktura zakupu.
 4. Realizacja reklamacji wygląda w następujący sposób:
 5. 1. Klient odsyła reklamowany przedmiot.
 6. 2. My oceniamy czy jest podstawa do reklamacji, a nawet jeśli nie ma i klient życzy sobie zwrotu to ze względu na to że jesteśmy porządną firmą też zwracamy pieniądze lub…
 7. 3. Odsyłamy inny egzemplarz albo pieniądze na wskazane konto.
 8. 4. W przypadku uzasadnionej reklamacji zwracamy koszty wysyłek. 3.
 9. 5. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem. Osobom, które w naszym odczuciu dokonają zwrotów nieuzasadnionych zostanie zablokowano możliwość uczestnictwa w naszych przyszłych zakupach.
 10. Na rozliczenie (przelew, odbiór osobisty bądź decyzję o wysyłce za pobraniem) czekamy do 7 dni od daty zakończenia aukcji.
 11. W tytule wpłaty prosimy podawać GGN i nr zamówienia".
 12. Na wszystkie sprzedane przedmioty wystawiamy paragony, a na życzenie kupującego faktury VAT- marża lub VAT. Oznacza to, że nie trzeba płacić 2% PCC od transakcji powyżej 1 tys.
 13. Jeżeli nie otrzymamy należności za przesyłkę lub kwota ta będzie zbyt niska – CZEKAMY NA WYSYŁKĘ PRZEDMIOTU DO MOMENTU ZAKSIEGOWANIA DOPŁATY.
 14. Przesyłki wysyłane są zgodnie z wybraną przez klienta opcją przez Pocztę Polską lub Kuriera DHL chyba, że klient chce odebrać wylicytowane przedmioty odobiście.
 15. Jeśli klient decyduje się na :
 16. 1. wpłate na konto (płatne z góry) - przedmiot wysyłany jest do 3 dni roboczych, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie
 17. 2. płatność przy odbiorze ( przesyłka pobraniowa) - przedmiot wysyłany do 3 dni roboczych po otrzymaniu informacji od klienta o tej formie płatności, do przesyłki pobraniowej dopłata 5zł do cen podanych poniżej.
 18. 3. Monety można odebrać także bezpłatnie w naszym sklepie Gdańsk, ul Tkacka 28. 4.
 19. W przypadku zakupu dwóch i więcej przedmiotów prosimy o realizację jednego przelewu i jednorazowe doliczenie kosztów wysyłki. Wyjątek stanowią przedmioty o niestandardowych gabarytach lub/i wadze. W przypadku braku oferowanej pozycji klient zostanie powiadomiony o końcowej kwocie do zapłaty.
 20. Dlatego prosimy nie regulować rachunku do momentu potwierdzenia przez nas kwoty ostatecznej za zamówienie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl